DeimantaiDiamanter

Deimantai yra amžini - tai posakis, simbolizuojantis nesibaigiančią meilę. Šis mineralas tapo dovana, siekiant parodyti amžiną, nemirštančią meilę. Kadangi deimantai yra beveik nesuskaldomi, jie tapo meilės, kurios negali sudaužyti, simboliu.

Istoriškai, deimantai turi daugybę reikšmių ir pozityvių savybių. Garsieji vyrai, tokie kaip Cezaris, Liudvikas VI ir Napoleonas, deimantus laikė savo talismanais, tad yra sakoma, kad dėvint šiuos mineralus yra įgyjama galia. Taip pat, deimantai yra siejami su teisingumu, valdžia bei dvasingumu. Tikima, kad jie gerina sveikatą, suteikia teigiamos energijos, klestėjimo, meilės ir tikėjimo.

MEDŽIAGA

Deimantai yra tvirčiausi, natūraliai susidarantys mineralai, todėl yra formuojami naudojant didelį slėgį ir aukštą temperatūrą. Patys natūraliausi deimantai yra senesni nei 1 mlrd. metų.

Šių mineralų tvirtumas priklauso nuo jų grynumo.  Deimantai, kurie yra skaidresni ir turi mažiau briaunų, laikomi tvirtesniais. Niekas kitas, išskyrus kitą deimantą, nėra pakankamai stiprus ir tvirtas, jog pajėgtų išgauti gražių bei intriguojančių formų deimantus. Tam tikru būdu nušlifuoti, visiškai skaidrūs deimantai vadinami briliantais.  Šiai formai išgauti naudojami matematiniai skaičiavimai, kurie užtikrina tai, kad pro deimantą prasiskverbs kuo daugiau saulės šviesos, kuri suteiks jam spindesio.


Diamanter

DEIMANTINIŲ KAROLIUKŲ GAMYBA 

Nėra dviejų vienodų deimantų, nes visi jie skiriasi dydžiais ir formomis, todėl mūsų karoliukų su deimantais gamybos procesas yra labai unikalus ir individualus. Deimantai yra apžiūrimi po vieną, kiekvienam individualiai išgęžiamos skylutės ir į karoliuką jie yra įdedami rankomis. Tai ilgai trunkantis rankų darbo procesas, nes deimantų įvairovė labai didelė, dėl ko negalima standartizuoti ar pagreitinti šio proceso.