Trollbeads konceptas

Trollbeads - tai išskirtinė juvelyrika, kuri prisitaiko prie kiekvieno stiliaus, leidžia sukurti unikalius derinius, o patys karoliukai tarsi primena žaidimą, kuriame galite juos laisvai verti, keisti, derinti ir taip susikurti sau patinkančius papuošalus.

Mes tikime, jog mūsų gyvenimas sudarytas iš istorijų, prisiminimų bei akimirkų, tad Trollbeads suteikia Jums galimybę juos įamžinti ir nešiotis visada su savimi.

Kiekviena istorija turi karoliuką...

Trollbeads širdis - tai karoliukai. Kiekvienas jų turi savo istoriją bei reikšmę, įkvėptą mitologijos, astrologijos, pasakų, gamtos, gyvūnų, kultūrinės įvairovės ar mūsų kasdieninio gyvenimo.

Be karoliukų, čia taip pat atrasite apyrankes, vėrinius, auskarus, žiedus ar plaukų papuošalus.

 

Tu - dizaineris!

Trollbeads pirmieji pasaulyje sukūrė „karoliukas ant grandinėlės“ juvelyrikos konceptą, kuris suteikia galimybę moterims ir vyrams susikurti papuošalus, kurie atspindėtų jų asmenybę, įamžintų prisiminimus bei istorijas.

Derinkite karoliukus pagal spalvą, stilių, metų laiką, aprangą ar net nuotaiką ir būkite unikalūs! Nuolat atraskite naujus derinius, pridedant kūrybingų ir žaismingų elementų ar keičiant karoliukus vietomis. Būtent ši įvairovė ir universalumas sukuria unikalią Trollbeads patirtį.

 

Žingsnis po žingsnio

Viskas prasideda nuo pirmo karoliuko...

Esate Trollbeads naujokai?
Pradėkite kurti savo Trollbeads istoriją vadovaudamiesi šiais punktais:

1. Išsirinkite produktą. Apyrankė, grandinėlė, vėrinys ar žiedas - visai nesvarbu! Išsirinkite tai, ką galėsite papuošti Trollbeads karoliukais.
2. Išsirinkite užsegimą. Apyrankėms bei grandinėlėms reikalingi užsegimai. Jeigu pasirinkote „Bangle“ tipo apyrankę - nepamirškite „stabdžiukų“, kurie neleis Jūsų karoliukams nukristi.
3. Išsirinkite karoliukus. Ar turite ypatingą progą? O gal Jūsų prisiminimus puošia nuotykių pilna kelionė, mylimas žmogus ar įvykis, kurio negalite pamiršti? Visoms progoms rasite tinkamą Trollbeads karoliuką!

The three steps to create your Trollbeads Bracelet