Juvelyrikos priežiūra

 Model med Trollbeads smykker ved møns klint strand

Trollbeads – tai daniško dizaino paveldas. Mūsų juvelyrika pasaulyje yra gerai žinoma dėl savo kokybės, paprastumo ir funkcionalumo. Dizainas – tai Trollbeads varomoji galia, o mūsų juvelyrikai sukurti yra naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos.

Mes kruopščiai atsirenkame medžiagas ir siekiame kurti papuošalus iš gražiausių, patvariausių ir kokybiškiausių gamtoje atrandamų medžiagų. Mūsų juvelyrikos dirbiniai sukurti taip, jog atitiktų visus kokybės standartus, o tinkamai prižiūrimi – tarnautų Jums ilgą laiką ir atrodytų lyg užsidėjus pirmą kartą.

Sidabrinių juvelyrikos gaminių priežiūra

Trollbeads smykker i sølv på model

Nenešiojamas sidabro apyrankes, karoliukus, auskarus ar žiedus rekomenduojame laikyti sandarioje dėžutėje ar maišelyje, kad apsaugotumėte sidabro papuošalus nuo oksidacijos.

Jeigu ant auksinės grandinėlės veriate sidabro karoliukus, atkreipkite dėmesį, kad jie gali šiek tiek patamsinti apyrankę. Sidabro nuosėdas nuo apyrankės lengvai pašalinsite švelniai nuvalydami ją sidabro valymo servetėle.

Dažnai sidabro gaminius nuvalydami šiam metalui skirta šluoste išlaikysite savo papuošalus švarius. Venkite papuošalų sąlyčio su vandeniu, kosmetika bei chemikalais – taip išvengsite oksidacijos padarinių.

ĮSIGYTI SIDABRO JUVELYRIKOS GAMINIŲ 

 

Auksinių juvelyrikos gaminių priežiūra 

Goldplated bangles with gold, stone, glas and pearl beads

Auksiniams gaminiams valyti galite naudoti švelnios sudėties muilą ir vandenį. Nuplovus gaminius juos išdžiovinkite ir gerai nusausinkite švelnia šluoste.

Pastaba: venkite juvelyrinių dirbinių valiklių ir antibakterinių muilų - tai gali paveikti gaminių spalvą.

Jūsų paauksuoti papuošalai gali prarasti spalvą. Visi auksu dengti papuošalai ilgainiui pradės trintis, ypač tose vietose, kuriose yra didžiausias sąlytis su kitų metalų gaminiais – tai yra natūralus nusidėvėjimo procesas.

Papuošalus laikykite atskiruose, sandariuose plastikiniuose maišeliuose ar dėžutėse. Tai padės Jums, kiek įmanoma, išvengti įbrėžimų ir per greitos oksidacijos.

ĮSIGYTI AUKSO JUVELYRIKOS GAMINIŲ

 

Stiklo papuošalų priežiūra

Trollbeads Sølv armbånd med glass og guld kugler

Norėdami atnaujinti stiklo karoliukus, naudokite švelnų valymą minkšta mikropluošto servetėle. Nenaudokite jokių valiklių, nes jų sudėtyje gali būti baliklio ar peroksido, kurie gali pažeisti stiklo karoliukus.

Nešlapinkite Trollbeads stiklo karoliukų. Jūs neturėtumėte maudytis, ypač baseine, kuriame yra chloro, su stiklo karoliukų apyranke. Niekuomet nepanardinkite stiklo karoliukų į karštą ar jūros vandenį. Tai gali pažeisti stiklo karoliukus. Taip pat nusiimkite savo apyrankę dirbant namų ruošos darbus, sportuojant – chemikalai bei prakaitas taip pat gali paveikti stiklo karoliukų išvaizdą.

Venkite produktų, kurie gali pažeisti stiklo karoliukus. Svarbiausia taisyklė, kurią rekomenduojame savo klientams, yra vengti karoliukų kontakto su kvepalais, kremais, muilu, kosmetika ar plaukų laku.

ĮSIGYTI STIKLO PAPUOŠALŲ 

 

Juvelyrikos su brangakmeniais priežiūra

Trollbeads sølvarmrine med ædelsten

Brangakmenius galite nuplauti švelniu muilu ir gerai nulieti vandeniu. Kruopščiai išdžiovinkite ir nupoliruokite karoliukus švelnia šluoste. 

Venkite sąlyčio su kvepalais, plaukų laku ir panašiais produktais, nes kai kurių akmenų paviršius yra porėtas ir įvairios kosmetinės ar cheminės priemonės gali paveikti akmens išvaizdą.

Visi Trollbeads brangakmeniai yra natūralūs ir absoliučiai unikalūs. Tos pačios medžiagos karoliukai skiriasi spalvomis ir turi unikalių inkliuzų bei bruožų, kurie parodo jų amžių, vietą, kurioje buvo iškasti ir atskleidžia jų natūralų grožį. Kai kurie akmenys yra natūraliai minkštesni, tad praėjus ilgesniam laikui nuo įsigyjimo datos, jų briaunelių kraštai gali sušvelnėti.

ĮSIGYTI JUVELYRIKOS GAMINIŲ SU BRANGAKMENIAIS

 

Juvelyrikos su perlais priežiūra 

Perle ringe

Perlai yra natūrali medžiaga, jų spalva ir forma yra itin įvairi. Kadangi tai natūrali medžiaga, patariame vengti tiesioginio kontakto su kosmetika, kvepalais, plaukų laku ir panašiai. Be to, perlai niekada neturėtų būti veikiami rūgščių medžiagų, tokių kaip actas, citrina, chloras ir kt.

Profilaktiškai nuplaukite perlus švelniu muilu ir gerai nuliekite vandeniu. Kruopščiai išdžiovinkite ir nupoliruokite minkštu skudurėliu. Taip pat galite naudoti specialiai perlams skirtą šluostę. Ją galite įsigyti čia. 

Geriausias būdas laikyti papuošalus su perlais – atskirai nuo kitų papuošalų ir minkštame medžiaginiame maišelyje, kad jie nesusibraižytų.

ĮSIGYTI JUVELYRIKOS GAMINIŲ SU PERLAIS

 

Vario papuošalų priežiūra 

Kobber armring med Kobber spacers og kugle, på kobberpinde

Savo varinius papuošalus galite išlaikyti švarius, kasdien po dėvėjimo juos nuvalydami variui bei auksui skirtomis poliravimo šluostėmis. Taip pat namų sąlygomis juos retkarčiais galite nuplauti drungnu muiluotu vandeniu ir gerai nusausinti švelnia šluoste.

Nenešiojamus, varinius papuošalus laikykite sandariuose plastikiniuose maišeliuose. Jei Jūsų variniai papuošalai pradeda keisti spalvą – juos pradėjo veikti oksidacija. Oksidavusius vario gaminius galite nuvalyti naudodami druskos ir acto mišinį. Tiesiog dubenėlyje sumaišykite šiek tiek acto su druska ir šiuo mišiniu padenkite gaminį. Išvalytą gaminį nuplaukite vandeniu ir nusausinkite švelnia šluoste. Taip pat savo varinius papuošalus galite išvalyti su citrinos sultimis. Citriną perpjaukite per pusę, įberkite šiek tiek druskos ir švelniai padenkite sultimis varį, kol pastebėsite, jog pasišalina visi nešvarumai. Citrinos ir druskos mišinį nuplaukite vandeniu ir nusausinkite švelnia šluoste.

 

Gintaro papuošalų priežiūra 

Rav kugler på ubehandlet rav

Gintaro papuošalai nereikalauja ypatingos priežiūros. Jei norite sugrąžinti blizgesį, gintarą nupoliruokite švelnia, sausa šluoste. Gintaro valymui niekada nenaudokite aliejaus ar cheminių produktų.

Ši natūrali medžiaga yra visiškai unikali, tad net ir to paties dizaino gintaro karoliukai skiriasi spalvomis ir turi unikalių inkliuzų bei savybių, kurie parodo jų amžių ir natūralų grožį.

Gintarinius papuošalus laikykite mažuose medžiaginiuose maišeliuose, o dar geriau – sandariuose plastikiniuose maišeliuose ar dėžutėse. Tai padės Jums, kiek įmanoma, išvengti įbrėžimų.

 

Odos papuošalų priežiūra

Trollbeads leather armbånd med små kugler

Kasdieniniam valymui tiesiog švelniai nuvalykite odą minkšta, sausa šluoste. Dėmės turi būti pašalintos iš karto, kol jos neįmirko ir neišdžiūvo. Naudokite švelnų profesionalų valiklį, skirtą odos gaminiams (be chemikalų) arba švelnų muilą, pvz., muilo drožles. Dubenyje suformuokite putas ir patepkite jomis švelnų audinį, tada nuvalykite odą (nešveiskite). Po to odą nuvalykite sausa šluoste ir patepkite odai skirtu balzamu. Nepamirškite saugoti odos nuo tiesioginių saulės spindulių.

Visada laikykite odinius papuošalus sausus, nes jie yra poringi ir niekada nebus visiškai atsparūs vandeniui. Vanduo gali pažeisti odinę apyrankę ir ją dėmėti, pakeisti spalvą bei tekstūrą. Jei odinė apyrankė ar vėrinys dėvimi prausiantis ar plaukiojant vandenyje, tai žymiai pakenks gaminio išvaizdai.

ĮSIGYTI ODOS PAPUOŠALŲ

Mes pažadame:

Nemokamą pristatymą nuo € 49  ♥ 14 dienų grąžinimą/keitimą ♥ 2 metų garantiją