The Aagaard family

1976 gimė nauja „karoliukas ant grandinėlės“ juvelyrikos koncepcija!

Trollbeads istorija prasidėjo Danijoje. Tai buvo ir iki šiol yra šeimos verslas.

„Kai kurie iš mūsų generuoja idėjas, kai kurie turi gabumų sukurti išskirtinį dizainą, kai kurie geba atrasti geriausius techninius sprendimus, o kiti tiesiog turi drąsos viską įgyvendinti. Svarbiausia, jog mes visi džiaugiamės galimybe dirbti kartu ir bendromis jėgomis įgyvendinti kiekvieną naują Trollbeads projektą. Viskas itin paprasta, kai myli tai, ką darai“ - emocijomis dalinasi Lise Aagaard.

1976
Pirmasis sidabro karoliukas

„Veidukai“ buvo pirmasis karoliukas kolekcijoje. Tai sidabrinis karoliukas, kurį puošia 6 veidukai. Šį karoliuką sukūrė Lise Aagaard brolis Søren Nielsen.

Trollbeads gaminami derinant modernias bei senovines technikas. Dauguma sidabrinių karoliukų yra kuriami taikant 3000 metų techniką, vadinamąjį „cire perdu“ arba „ištirpusio vaško“ metodą.

1988

Kolekcijoje pasirodo auksas

Tūkstančius metų auksas buvo pagrindinis galios, turto ir dieviškumo simbolis. Trollbeads karoliukai yra gaminami iš 750 prabos aukso – tai tobulas grynumo ir tvirtumo balansas.

aukso karoliukai

2000

AUGANTI ŠEIMA

Iki 2000 metų visus karoliukus kūrė Nielsen / Aagaard šeimos nariai. Norint suteikti kolekcijai įvairovės, į Trollbeads kūrybingą šeimą prisijungė 10 naujų dizainerių. Šiandien komandoje turime daugiau nei 60 Trollbeads dizainerių.

susipažinkite su dizaineriais

2000

IŠRAIŠKINGI UŽSEGIMAI

Į kolekciją įžengia pirmieji puošnūs užsegimai. Išraiškingi, į mažus meno kūrinius panašūs užsegimai, virto neatsiejama Trollbeads prekės ženklo dalimi.

užsegimai

Stiklo karoliukai

2001

Pirmasis Trollbeads stiklo karoliukas buvo pagamintas 2001-ais metais, kuris tapo spalvinga ir įkvepiančia kolekcijos dalimi. Tradiciškai, stikliniai karoliukai juvelyrikoje nebuvo maišomi su kitomis medžiagomis, todėl derinti šią ryškią medžiagą su brangakmeniais, auksu ar sidabru buvo naujas ir neįprastas metodas.

stiklo karoliukai
THE FANTASY NECKLACE
2003

ŽAVINGI VĖRINIAI
Naujas būdas puoštis karoliukais! 2003 m. Trollbeads kolekciją papildė Fantazijos vėriniai. Yra daugybė būdų papuošti šiuos vėrinius pakabukais, stabdžiukais ar karoliukais. Juk tai Fantazijos vėriniai!

TROLLBEADS PLEČIASI
Šiais metais Trollbeads nuotykiai prasideda naujose šalyse: Honkonge, JAV ir Ispanijoje. Šiandien Trollbeads galite rasti daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje.

Model wearing trollbeads earring
Auskarai
2004
Kuo daugiau būdų puoštis spalvingais karoliukais, tuo smagiau kasdien kurti naujus derinius!
įsigyti auskarus įsigyti auskarų aksesuarus
Foxtail silver bracelet with beads and lock
Sidabro apyrankės
2005
Dėl naujo dizaino ir keičiamų užsegimų buvo galima kurti ir perdaryti savo apyrankę kiekvieną dieną!
įsigyti sidabro apyrankę Pamatyti visas apyrankes
Woman making unique beads

Pirmoji Unikų dirbtuvė

2005

Kartu su Tibeto Labdaros organizacija, Lise Aagaard 2005 m. sukūrė „Tibeto karoliukų“ projektą, kurio tikslas buvo bedarbiams Tibeto pabėgėliams Indijoje, suteikti galimybę išmokti naujų įgūdžių ir užsidirbti pajamų.

„Jei tikrai norite padėti žmonėms iš trečiojo pasaulio šalių bei jų ekonomikos vystymuisi, turite juos išmokyti to, ką patys darote sėkmingai“.

UNIKOS - labai ypatinga Trollbeads kolekcijos dalis. Tai iki šiol visame pasaulyje pardavinėjami vienetiniai karoliukai, sukurti Trollbeads dirbtuvėse Indijoje ir Afrikoje. Ši kolekcija buvo pradėta kaip mažas labdaros projektas, o vėliau tapo itin svarbia Trollbeads dalimi.

2007

ŠIAURĖS AUKSAS
Kolekcijoje pasirodo gintariniai karoliukai.Ši medžiaga susiformavo net per 50 mln. metų ir per visą savo įspūdingą amžių išsaugojo kerinčias spalvas, gamtos energiją ir netgi gydomąsias savybes. Tai mus žavi iki šiol!

PIRMASIS RENGINYS
Pirmojo Trollbeads internetinio renginio metu klientai buvo kviečiami parodyti, kur nukeliavo ir ką nuveikė kartu su savo Trollbeads apyrankėmis. Tai atskleidė Trollbeads kompanijos sielą bei žaismingumą.

Raw gemstones

Pirmasis brangakmenis!

2008

Gimę veikiami galingos slėgio jėgos, nuo neatmenamų laikų akmenys yra kasami iš žemės gelmių ir paverčiami į nuostabaus grožio papuošalus. Trollbeads kolekcijoje žėri daugybė akmens karoliukų, kurie be žvilgančio grožio turi savo reikšmę ir energiją.

pamatyti brangakmenio karoliukus
Pristatome žiedų kolekciją
2008

Išraiškingų žiedų kolekcija pasirodo Trollbeads asortimente. Daugelį pirmųjų žiedų dizainų galima įsigyti iki šiol.

2009 - daugiau renginių

6 hands with every wrist containing a trollbeads bracelet and beads

žmonių karoliukas

Vieni pirmųjų rinkoje pasiūlėme savo kolekcionieriams renginyje „Žmonių Karoliukas“ prisijungti prie savo kūrybinės komandos! Nuo šiol kasmet visus kviečiame dalyvauti konkurse ir sukurti savo svajonių karoliuką.

Sužinoti daugiau

SURASK KAROLIUKĄ

Trollbeads pardavėjai visame pasaulyje išslapstė riboto leidimo „Besišypsančius“ karoliukus su žinute, kurioje suradusio žmogaus buvo paprašyta apsilankyti internetinėje svetainėje ir pasidalinti istorija, kaip rado šį karoliuką. 

Daugiau nei 3500 žmonių iš 32 šalių dalijosi nuoširdžiomis ir juokingomis istorijomis.

dalinkis kalėdiniu atviruku

Šiuo renginiu iki šiol raginame visus kolekcionierius pasidalinti savo kalėdiniu entuziazmu ir siųsti kalėdinius atvirukus mažiausiai penkiems visai nepažįstamiems žmonėms visame pasaulyje.

Group of indian women in Jaipur

UNIKŲ DIRBTUVĖS DŽAIPURE, INDIJOJE

2009

Projektas plėtėsi ir dar vienos dirbtuvės buvo įkurtos Džaipure, Indijoje. Šis projektas skyrė daug dėmesio teikiant pagalbą sergančioms ar sunkiai gyvenančioms moterims.

sužinoti daugiau

2010

GIF of beads from the travel category

Pasauliniai karoliukai

13 valstybių buvo sukurti 4 karoliukai, kurie atspindėjo jų šalį. Pasaulinio turo karoliukai buvo sukurti šioms šalims: Australijai, Austrijai, Danijai, Vokietijai, Honkongui, Italijai, Japonijai, Lietuvai, Olandijai, Pietų Afrikai, Šveicarijai, Jungtinei Karalystei ir Jungtinėms Amerikos Valstijoms.

Lise Aagaard next to a group of people that were a part of Uniques project

Dar viena Unikų dirbtuvė Malavyje, Afrikoje 

Remiantis patirtimi, įgyta Indijoje, įkūrėme dar vieną dirbtuvę. Šį kartą ji buvo skirta sveikatos sutrikimų turintiems jauniems žmonėms, kuriuos apmokėme verslo subtilybių, suteikdami jiems galimybę turėti pragyvenimo šaltinį.

Odinė apyrankė

Lanksčios, tikros odos apyrankės pasirodo Trollbeads kolekcijoje. Dar daugiau būdų puoštis karoliukais!

įsigyti odinę apyrankę

2012

„Bangle“ apyrankė

Įvairūs sidabriniai, variniai ir dengti auksu Trollbeads „Bangle“ apyrankės dizainai iki šiol yra itin populiarūs tarp kolekcionierių.

įsigyti „Bangle“

Mamos diena

Sukurtas pirmasis, specialiai Mamos dienai skirtas karoliukas! Tai puiki dovana kiekvienai Mamai, kuri visuomet primins apie nuostabų jausmą būti MAMA.

pamatyti daugiau
Trollbeads headquarter building

Trollbeads persikelia į naujus namus Toldbodgade

Lise Aagaard suprojektavo šio pastato dizainą, kuris laimėjo net keletą architektūros apdovanojimų!

Šaunus faktas: gerai pažvelgę į šį pastatą iš arčiau, jo fasado dizaine Jūs atrastumėte šelmiškus driežiukus.

2013 – PIRMASIS RIBOTO LEIDIMO APYRANKĖS RINKINYS

Tai puikus būdas pradėti savo Trollbeads kolekciją. Riboto leidimo rinkinį sudaro du karoliukai, apyrankė ir užsegimas, kurių atskirai nusipirkti galimybės nėra.

2014 - TROLLBEADS Dienos šventė

Trollbeads diena yra skirta Trollbeads gerbėjams. Tai diena, kuomet mes dėkojame, kad esate kartu ir džiaugiamės žmonėmis, kurių gyvenimo istorijos, papuošalų dėžutės ir asmenybės dalimi yra Trollbeads

2015 – JUODASIS PENKTADIENIS

Nusprendėme, jog tai puiki proga nudžiuginti kolekcionierius riboto leidimo karoliuku. Pirmuoju tapo stiklo karoliukas „Magiška Naktis“. 

Ocean bead close up

2016

Naujo dizaino karoliukas iš stiklo. „Magiškas Jūros Pasaulis“ kolekcijoje pasirodė 2016 m. Nors jis skiriasi savo dydžiu ir forma nuo įprastų Trollbeads stiklo karoliukų, tačiau turi kitiems karoliukams būdingą sidabro šerdelę.

different Tiaras
Tiaros Jūsų ypatingoms šventėms
2016
Trollbeads koncepcijos dėka Jūs galite sukurti plaukų papuošalą.

Kiekviena istorija turi karoliuką, o kai kurios iš jų yra vertos TIAROS!
pamatyti daugiau plaukų aksesuarų
bead of pokemon ball
Sugauk Pokemoną!
2016
Stiklo karoliukai, primenantys Pokemonus, buvo paslėpti įvairiausiose vietose visame pasaulyje. 2016 m. kvietėme kolekcionierius ieškoti šių karoliukų ir atsiųsti mums nuotraukas su istorijomis kaip jie juos surado.
pamatyti daugiau renginių
Ring of change
Keičiami žiedai
2016
Šiais metais kolekciją papuošė pirmasis Fantazijos žiedas, suteikiantis galimybę pirštus puošti savo mėgstamiausiais karoliukais.
pamatyti visus žiedus įsigyti karoliuką
Model wearing Neck Bangle and trollbeads bracelet with beads
„Bangle“ vėrinys
2016
Į kolekciją prisijungė gracingas ir elegantiškas „Bangle“ vėrinys. Užvėrę ant šio originalaus kaklo papuošalo savo mėgstamus karoliukus, „stabdžiukus“ ir pakabukus, susikursite nepaprastai žavingą ir stilingą įvaizdį.
įsigyti sidabro karoliuką pamatyti visus vėrinius
Trollbeads tricks

2017

TROLLBEADS TRIUKAI

Yra galybė būdų puoštis Trollbeads karoliukais, tad sukūrėme galeriją, kurioje galite pasisemti įkvėpimo ir atrasti naujų būdų kurti derinius.

2017

TROLLBEADS VYRAMS

34 nauji rinkiniai buvo sukurti specialiai vyrams. Vyrų kolekcijoje puikavosi odos bei sidabro apyrankės ir kaklo papuošalai.

2018

PIRMASIS TĖČIO DIENOS KAROLIUKAS.

Pirmuoju karoliuku, kurį skyrėme visiems TĖČIAMS tapo „Mano Gynėjas“ iš sidabro.

pamatyti tėčio dienos dovanas
Trollbeads Hair Comb with a gold bead, a aventurine bead and 2 silver spacers

KAROLIUKAI PLAUKUOSE

2018

Kolekciją papuošė dar daugiau aksesuarų plaukams: dviejų dizainų plaukų lankeliai ir plaukų sagė-šukos.

pamatyti plaukų aksesuarus
APVALŪS BRANGAKMENIAI ir PORCELIANINIAI KAROLIUKAI
2019

APVALŪS BRANGAKMENIAI

Mažesni, apvalūs brangakmeniai įžengė į Trollbeads kolekciją, suteikdami galimybę kurti lengvesnius derinius. 

PORCELIANINIAI KAROLIUKAI

Pirmą kartą Trolbeads istorijoje kolekcija pasipildė riboto leidimo karoliukų rinkiniu iš porceliano. Porcelininių karoliukų rinkinys pasirodė 2019 m. Trollbeads dienos proga.

Blue leather bracelet from Trollbeads, with beads in blue, white and silver
Model wearing porcelain beads on blue leather bracelet
People unique beads
Renginys „Žmonių Unikos“
2020
UNIKOS yra išskirtiniai karoliukai, kurių žmonės ieško visame pasaulyje, tad šiuo renginiu mes norėjome pamatyti, kokie karoliukai kolekcionieriams patinka labiausiai, o išrinkti karoliukai papildė Trollbeads kolekciją 6 riboto leidimo karoliukų rinkiniu.
sužinoti daugiau
Fantasy ring with bead
Nauji keičiamų žiedų dizainai
2020
Fantazijos žiedų kolekcija pasipildė įvairiais žaismingais dizainais.
įsigyti žiedą