Trollbeads klubo
duk

„Trollbeads Klubas“ yra tik nariams skirtas klubas, suteikiantis išskirtinę prieigą prie: „Trollbeads Klubas“ karoliuko.

Prisijungę prie klubo:

  • Dovanų gausite einamųjų metų riboto leidimo Klubo karoliuką.
  • Galimybė įsigyti riboto leidimo šalies karoliuką. Be narystės, riboto leidimo šalies karoliuką gali įsigyti tik konkreti šalis, kuriai karoliukas yra sukurtas.
  • Muziejiniai gaminiai. Išskirtinai klubo nariai turės galimybę įsigyti jau nebegaminamus ir labai riboto leidimo muziejinius Trollbeads gaminius.

Klubo nariu tampate iš kart po užsakymo pateikimo.

Norėdami naudotis visomis klubo privilegijomis prisijunkite prie savo paskyros www.trollbeads.lt ir atraskite klubo lobius, užkulisius ir kitas pramogas!

  • 55 EUR už vienerių metų narystę. Į šią kainą įeina riboto leidimo Klubo karoliukas ir kt.
  • 150 EUR už trejų metų narystę. Į šią kainą įskaičiuoti trys riboto leidimo klubo karoliukai ir kt.

Internetinė registracija - Jūs galite įsigyti narystę internetu ir gauti įstojimo į klubą paketą, kuris bus išsiųstas Jūsų nurodytu adresu.

Internetu: galite įsigyti narystę, kaip ir bet kurį produktą mūsų svetainėje. Vienerių metų narystes galite rasti čia arba trejų metų čia.

Įprasta pristatymo trukmė: 2-4* darbo dienos.

*Atkreipkite dėmesį: specialių pasiūlymų metu pristatymas gali užtrukti ilgiau dėl padidėjusio užsakymų kiekio.

Narystės atnaujinimas nėra automatinis. Galite bet kada atnaujinti savo narystę prisijungę prie savo paskyros www.trollbeads.lt

Savo slaptažodį galite atkurti spustelėję „Prisijungti“, tada „Pamiršote slaptažodį?“. Norėdami atkurti slaptažodį, sekite nurodymus.

Visada galite pasirinkti prie dabartinės narystės pridėti trejų metų narystę. Jūs tiesiog įsigyjate trejų metų narystę ir ji bus pridėta pasibaigus dabartiniam narystės laikotarpiui. Tai galima padaryti bet kuriuo metu, neatsižvelgiant į Jūsų dabartinės narystės galiojimo datą.

Muziejiniai karoliukai - išskirtiniai, nebegaminami, riboto dizaino karoliukai, kurie yra prieinami tik klubo nariams.

Galima įsigyti tik vieną klubo karoliuką ir šalies karoliuką. Tačiau, drąsiai galite įsigyti norimą kiekį muziejinių karoliukų.

Šiuo metu dirbame, jog Trollbeads Klubo narystę būtų galima įsigyti kaip dovaną.

Riboto leidimo Trollbeads Klubo karoliukas išleidžiamas kartą per metus, metų pradžioje.

  • Jei atnaujinsite narystę, kol vis dar turite aktyvią narystę, mes tiesiog pridėsime prie Jūsų narystės dar dvylika mėnesių, pradedant nuo šiuo metu aktyvios narystės pabaigos. Atnaujinus narystę mes nedelsdami atsiųsime Jums naują klubo karoliuką. Jums nereikia laukti, kol baigsis narystė, kad ją atnaujintumėte ir gautumėte naują klubo karoliuką.
  • Pavyzdys: 2023 m. lapkričio mėn. įsigijote Trollbeads Klubo narystę. Jūs gausite 2023 m. Trollbeads Klubo karoliuką, o Jūsų narystė bus aktyvi dvylika mėnesių (iki 2024 m. lapkričio mėn.). Artėjant 2024 m. sausio mėn., išleidžiamas 2024 m. Trollbeads Klubo karoliukas. Naujų metų pradžioje galite pratęsti savo narystę ir iš karto gauti 2024 m. klubo karoliuką. Nuo 2024 m. lapkričio mėn. pratęsime Jūsų narystę dar dvylikai mėnesių ir ji bus aktyvi iki 2025 m. lapkričio mėn.

Trollbeads Klubas naujienlaiškį išsiunčia maždaug kartą per mėnesį. Juose bus pateikti visi nauji išskirtiniai pasiūlymai.

Visus galiojančius pasiūlymus galite rasti Trollbeads Klubo puslapyje.

prisijunkite prie trollbeads klubo