Tarptautinio Trollbeads Klubo Terminai ir Sąlygos

Tarptautinį  „Trollbeads Klubą“ valdo ir prižiūri „Trollbeads A/S“. Įmonės buveinė registruota adresu Toldbodgaden 13, 1253 Kopenhaga, Danija.

Įstojimas į klubą ir naudojimasis juo yra veikla, kurią reglamentuoja šios Bendrosios Naudojimosi Sąlygos. Prieiga prie svetainės ir naudojimasis ja, taip pat produktų pirkimas patvirtina šių Bendrųjų Naudojimo Sąlygų perskaitymą, išmanymą ir sutikimą. Jei visiškai ar iš dalies nesutinkate su Bendrosiomis Svetainės Naudojimo Sąlygomis, nesinaudokite mūsų svetaine.

Kiekvienas svetainės lankytojas ir naudotojas, netiesiogiai pareiškia, kad nesinaudos svetaine neteisėtais tikslais arba bet kokiu atveju prieštaraujančiu galiojantiems teisės aktams.

Trollbeads A/S gali visiškai arba iš dalies pakeisti arba atnaujinti šias Bendrąsias Sąlygas. Apie Bendrųjų Sąlygų pakeitimus ir atnaujinimus vartotojai gali būti informuoti svetainės pagrindiniame puslapyje, kai tik jie bus priimti, ir bus laikomi galiojančiais, kai tik bus paskelbti toje pačioje svetainės skiltyje.

Jei šių Bendrųjų Naudojimo Sąlygų nuostata laikoma neteisėta, negaliojančia ar dėl kokių nors priežasčių neveiksminga, jos negaliojimas ar neveiksmingumas neturės įtakos likusių nuostatų galiojimui ar veiksmingumui.

Įmonė pasilieka teisę keisti Klubo prenumeratų privalumus, kainą, "įstojimo į klubą" paketo turinį.

 

Prieiga prie svetainės ir narystė tarptautiniame Trollbeads Klube

Prieiga prie svetainės ir naudojimasis ja, įskaitant puslapių peržiūrą, bendravimą su Trollbeads A/S, galimybę atsisiųsti informaciją apie produktą ir užsisakyti produktus svetainėje, yra veikla, kurią mūsų vartotojai vykdo išskirtinai asmeniniam naudojimui, nesusijusia su jokia komercine, profesionale ar verslo veikla.

Trollbeads Klubo narystei, su juo susijusioms paslaugoms ir privilegijoms taikomos šios Bendrosios Sąlygos, galiojančios nuo registracijos dienos.

Visi pilnamečiai asmenys, gyvenantys Lietuvoje, gali prisijungti prie Trollbeads Klubo.

 

Užpildydamas registraciją į Trollbeads Klubą, Klientas patvirtina, kad perskaitė, žino ir visiškai suprato šias Bendrąsias Sąlygas bei sutinka būti jų saistomas dėl paslaugų, kurias teiks Trollbeads A/S.

Klientas gali registruotis į Trollbeads Klubą ir tapti jo nariu, užpildydamas savo duomenis Trollbeads interneto svetainėje.

Registracija į Trollbeads Klubą bus laikoma galiojančia tik gavus internetinį apmokėjimą ir jį patvirtinantį el. laišką.

Registracijos metu klientas gali rinktis iš 2 prenumeratų:

 • 1 metai – galioja 12 mėnesių nuo įstojimo, kaina 55 €.
 • 3 metai – galioja 36 mėnesius nuo įstojimo, kaina 150 €.

Registracija suteikia teisę gauti „Įstojimo į Klubą Paketą“, kurį sudaro:

 • Klubo karoliukas, kurio vertė 55€ (po vieną karoliuką kiekvienais metais).
  • Galimybė įsigyti šalių karoliukus
  • Išskirtinė galimybė įsigyti Trollbeads muziejinius (nebegaminamus) karoliukus
  • Specialūs klubo pasiūlymai
  • Trollbeads užkulisiai
 • Nariams, įsigijusiems trejų metų narystę dovanojamas vienas nemokamas UNIKOS karoliukas, kurį dizainerių komanda išrinks per pirmąjį užsakymą.

 

PRENUMERATOS PRIVALUMAI

Trollbeads Klubas 1 metams:

 • „Įstojimo į Klubą Paketas“ (išsiųstas Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje).
 • Galimybė peržiūrėti ir (arba) iš anksto užsisakyti riboto leidimo karoliukus, užtikrinant pirmumo teisę juos gauti. DĖMESIO visų karoliukų, kuriuos galima užsisakyti iš anksto kiekis yra labai ribotas ir nėra užtikrintas visiems Klubo nariams.
 • Galimybė dalyvauti išskirtinėse akcijose tik Trollbeads Klubo nariams.
 • Galimybė dalyvauti renginiuose ir konkursuose skirta tik Trollbeads Klubo nariams.

 

Trollbeads Klubas 3 metams:

Ši narystė suteikia tuos pačius privalumus kaip ir 1 metų prenumerata, pridedant:

 • Geresnę prenumeratos kainą (150 € vietoje 165 €)
 • Vieną nemokamą UNIKOS karoliuką, kurį dizainerių komanda išrinks per pirmąjį užsakymą.