SPINDULIUOKITE UNIKALUMU

Atraskite širdžiai mieliausią vienetinį karoliuką!

UNIKOS – tai aukščiausios kokybės ir meistriškumo rankų darbo stiklo karoliukai, o jų žaižaruojančios spalvos ir žavūs raštai prikausto dėmesį.


Dviejų vienodų karoliukų nėra, tad išsirinkite tą, kuris labiausiai atkreipia Jūsų dėmesį ir yra mieliausias širdžiai!
Kviečiame Jus apsilankyti artimiausioje pardavimo vietoje ir išsirinkti karoliuką, kuris atspindės Jūsų pasakojamą istoriją ir primins tai, kas gražiausia.

 

Uniques collages, uniques on bracelets and necklace and

UNIKŲ karoliukų pradžia
 

Šiandien UNIKOS ♥ yra neatsiejama Trollbeads kolekcijos dalis. UNIKOS yra vienetiniai stiklo karoliukai, kuriuos žmonės visame pasaulyje pamilo ir visuomet atidžiai ieško naujų dizainų. Šiais stiklo karoliukais, kaip ir kitais mūsų kolekcijos karoliukais, galima puošti visas Trollbeads apyrankes, vėrinius, auskarus bei Fantazijos žiedus.

Ištrauka iš UNIKŲ knygos:  „Retkarčiais girdite istorijas, kuomet kažkas sužinojo ar išmoko tai, kas pakeitė jų gyvenimą. Nors ir gali būti sunku patikėti, kad tai tiesa, bet tai atsitiko ir man: kelios žurnalo eilutės paskatino netikėtą kelionę, kuri nuvedė mane ir mano šeimą į net tris žemynus – tai kelionė, galiausiai padariusi didžiulę įtaką tiek daugelio žmonių, tiek mano šeimos bei visos Trollbeads kompanijos gyvenimams.“

Štai tos eilutes, kurias perskaičiau mažos Danijos Tibeto labdaros organizacijos narių žurnale: „Jei tikrai norite padėti žmonėms iš trečiojo pasaulio šalių bei jų ekonomikos vystymuisi, turite juos išmokyti to, ką patys darote sėkmingai“.

Kai perskaičiau tas eilutes, staiga kilo mintis: „Mes galime tai padaryti. Juk mes puikiai mokame pasigaminti stiklo karoliukus. Mes žinome, kaip juos sėkmingai parduoti. Mes galime juos išmokyti. Kurdama naujus Trollbeads dizainus, pasiklydusi paslaptingoje sferinėje, į planetą panašioje struktūros gilumoje, dažnai pagalvodavau, kad kartais atrodo, tarsi vieno mažyčio stiklo karoliuko viduje, telpa visas pasaulis. Kai leidomės į savo pirmąją kelionę į Dharamsalą ir įsteigėme stiklo karoliukų dirbtuves Tibeto tremtiniams, aš net neįsivaizdavau, kiek tose mano mintyse buvo tiesos. Neįsivaizdavau, kad šis labdaros projektas išaugs per tris žemynus ir leis susipažinti su visais šiais nuostabiais ir talentingais žmonėmis – tikrais amatininkais, kurių gyvenimas taip skiriasi nuo mano. Kiekviename jų sukurtame Trollbeads karoliukų dizaine tarsi apsigyvena simboliai, spalvos, kultūra. Trollbeads UNIKŲ knyga yra pasakojimas apie žmones, kuriuos mokėme gaminti stiklo karoliukus, o jie sukūrė UNIKAS, taip nukreipdami Trollbeads visiškai nauja linkme ir suteikdami džiaugsmo bei kūrybinio įkvėpimo tūkstančiams žmonių visame pasaulyje.“

- Lise Aagaard

Glass bead production