MEISTRYSTĖ

Kaip juvelyrikos meistrai, mes visada stengiamės sukurti įspūdingus gaminius
iš fantastiškiausių, aukščiausios kokybės gamtoje randamų medžiagų tam, kad Jūs
lengvai suderintumėte visų tipų apyrankes, vėrinius, žiedus ir auskarus ir
sukurtumėte derinius, tinkamus puoštis kasdien bei ypatingomis progomis.

Sterlingo Sidabras

Sidabras juvelyrikoje naudojamas jau daugiau nei 4000 metų. Kaip taurusis metalas, sidabras visuomet išlaikys ilgaamžiškumo jausmą, todėl, nenustebinsime sakydami, kad didžioji magiškųjų skandinaviškų Trollbeads karoliukų yra sidabriniai. Ši tradicija prasidėjo Vikingų eros metu, kuomet sidabriniai papuošalai paplito Skandinavijoje. Didieji Šiaurės Vikingai sukūrė daugybę apyrankių, grandinėlių, žiedų, pakabukų bei kitos juvelyrikos iš šio metalo. Trollbeads karoliukai yra maži meno kūriniai, kuriems sukurti naudojamos modernios, tačiau tuo pačiu ir senos, laiko patikrintos technologijos.

Skaityti daugiau

Murano Stiklas

Nuo seno, stiklas buvo laikomas mistiniu, stebuklingu ir antgamtišku - skaidri medžiaga, kuri virsta skysta aukštoje temperatūroje, o atšalusi tampa tvirtesnė už metalą. Užbaigtos stiklo figūros, net būdamos įvairiausių formų, išlieka visiškai skaidrios - tai kažkas neabejotinai mįslingo.

Pirmasis Trollbeads stiklo karoliukas buvo pagamintas 2001-ais metais, kuris tapo spalvinga ir įkvepiančia kolekcijos dalimi. Tradiciškai, stikliniai karoliukai juvelyrikoje nebuvo maišomi su kitomis medžiagomis, todėl derinti šią ryškią medžiagą su brangakmeniais, auksu ar sidabru buvo naujas ir neįprastas metodas.

SKAITYTI DAUGIAU

Brangakmeniai

Gimę veikiami galingos slėgio jėgos, nuo neatmenamų laikų neapdoroti akmenys yra kasami iš žemės gelmių ir paverčiami į nuostabaus grožio papuošalus. Trollbeads kolekcijoje žėri daugybė brangakmenių karoliukų, kurie be žvilgančio grožio turi savo reikšmę ir svarbą. Rožinis Kvarcas atveria Jūsų širdį, Labradoritas suteikia jėgos ir stiprybės, na o Obsidianas padeda atsikratyti blogų emocijų, pykčio ir skausmo.

Skaityti daugiau

18 karatų auksas

Jis minkštas, sunkus ir savitai gyvas. Jis yra nuostabios spalvos ir net jei 500 metų gulėtų laivo duženose jūros dugne, šis taurusis metalas neprarastų savo spinduliujančio blizgesio. Tūkstančius metų ši medžiaga buvo laikoma valdžios, sveikatos ir dievybės simboliu. Taip - mes kalbame apie auksą!

Skaityti daugiau

Perlai

Perlai, priešingai nei brangakmeniai, nėra iškasami iš žemės gelmių ar šlifuojami. Nereikia nieko daryti, kad atsiskleistų tikrasis jų grožis. Perlai yra perlai. Jie lyg mėnesienos atspindys undinėlės akyse.Spindintys perlai dažnai vadinami vandenyno brangakmeniais. Apipinti mistikos ir kerintys savo žavesiu, jie yra tikri gamtos stebuklai.

Skaityti daugiau

VARIS

Sakoma, kad varis buvo vienas pirmųjų metalų, iš kurio buvo gaminami papuošalai. Tai nuostabaus grožio metalas, kuris stiprina sveikatą ir turi galią atkurti kūno ir minčių harmoniją.

Tviskantis varis dar vadinamas meilės metalu. Yra žinoma, kad šis metalas suteikia pozityvumo ir neša sėkmę. Varis padės Jums suprasti ir priimti savo vidinę energiją.

SKAITYTI DAUGIAU

Cirkonis

Kubinis cirkonis yra nuostabus žmogaus pagaminamas brangakmenis. 1970 metais padidėjo deimantų paklausa ir privertė juvelyrikos industriją ieškoti alternatyvų. Kubinis cirkonis buvo išrastas lazerių pramonei, o dėl panašumo į deimantus, 80-ųjų metų pradžioje žmonės pastebėjo jo potencialą juvelyrikoje. Šiais laikais papuošalai yra gaminami iš cirkonio visame pasaulyje. Jie suteikia juvelyrikai deimantų prabangos jausmą ir prieinamą kainą.

SKAITYTI DAUGIAU

Porcelianas

Tai įspūdingi karoliukai, pagaminti ir nutapyti rankomis įvairiomis spalvomis bei skirtingas reikšmes turinčiais raštais.Riboto leidimo porcelianiniai karoliukai pirmą kartą Trollbeads kolekcijoje pasirodė 2019 metų vasarą, Trollbeads dienos proga, tačiau kartu su 2020 metų kolekcija „Rudens Harmonija“,  porcelianiniai karoliukai tapo pagrindinės Trollbeads kolekcijos dalimi.

SKAITYTI DAUGIAU

Deimantai

Deimantai yra amžini - tai posakis, simbolizuojantis nesibaigiančią meilę. Šis mineralas tapo dovana, siekiant parodyti amžiną, nemirštančią meilę. Kadangi deimantai yra beveik nesuskaldomi, jie tapo meilės, kurios negali sudaužyti, simboliu.

SKAITYTI DAUGIAU

Gintaras

Gintaras susiformavo net per 50 mln. metų ir per visą savo įspūdingą amžių išsaugojo kerinčias spalvas, gamtos energiją ir netgi gydomąsias savybes. Šio mineralo karoliukai spindi įvairiausiais gelsvos ir rudos spalvos atspalviais bei leidžia pasijusti taip, lyg būtumėte šildomi juose sustingusių saulės spindulių.

SKAITYTI DAUGIAU