Karoliukai

Trollbeads pirmieji pasaulyje sukūrė „karoliukas ant grandinėlės“ juvelyrikos konceptą, kuris suteikia galimybę moterims ir vyrams susikurti papuošalus, kurie atspindėtų jų asmenybę, įamžintų prisiminimus bei istorijas. Tai išskirtinė juvelyrika, kuri prisitaiko prie kiekvieno stiliaus, leidžia sukurti unikalius derinius, o patys karoliukai tarsi primena žaidimą, kuriame galite juos laisvai verti, keisti, derinti ir taip susikurti sau patinkančius papuošalus.

Mūsų kolekcijoje gausu įvairių formų, dydžių, dizaino ir medžiagų karoliukų. Jūs užtikrintai rasite ką nors savo skoniui, nesvarbu ar renkatės minimalistinį, ar spalvingą, dėmesį prikaustantį stilių. Trollbeads kolekcijoje atrasite daugiau nei 800 karoliukų bei pakabukų, kurių kiekvienais metais sukuriame vis daugiau, todėl taip pat svarbu, kad kai kuriuos iš jų išleistume į muziejų, tam, kad kolekcija visuomet būtų aktuali ir įkvėptų mūsų klientus kurti naujus derinius. Senesnius karoliukus visada galima rasti mūsų svetainės skiltyje „Muziejus“.

Mūsų karoliukus, taip pat žinomus kaip talismanus, kuria daugybė profesionalių dizainerių. Kiekvienas jų prisideda savo unikaliomis idėjomis bei įgūdžiais, gaminant karoliukus, kurie suteikia mūsų klientams galimybę nupasakoti savo ypatingą istoriją bei atskleisti savo asmenybė. Be mūsų talentingų ir kūrybingų dizainerių komandos sukurtų juvelyrikos gaminių, kiekvienais metais dizaino konkurso „Žmonių Karoliukas“ metu, mes pristatome naują karoliuką, kurį sukuria vienas iš Jūsų – mūsų nuostabių klientų!

Trollbeads meilė išskirtinumui atsispindi ir mūsų kolekcijoje, kurioje galite atrasti viską, pradedant gintaru, baigiant aukso papuošalais. Mes visada stengiamės sukurti įspūdingus gaminius iš fantastiškiausių, aukščiausios kokybės gamtoje randamų medžiagų tam, kad Jūs lengvai suderintume visų tipų apyrankes, vėrinius, žiedus ir auskarus ir sukurtumėte derinius, tinkamus puoštis kasdien bei ypatingomis progomis.