18 KARATŲ AUKSAS

Gold Craftsmanship

Jis minkštas, sunkus ir savitai gyvas. Jis yra nuostabios spalvos ir net jei 500 metų gulėtų laivo duženose jūros dugne, šis taurusis metalas neprarastų savo spinduliujančio blizgesio. Tūkstančius metų ši medžiaga buvo laikoma valdžios, sveikatos ir dievybės simboliu. Taip - mes kalbame apie auksą!

Per ilgą laiką, auksiniai papuošalai ir kiti dekoratyviniai dirbiniai buvo randami daugybėje karališkų mauzoliejų, kurie priklausė Šumerų imperatoriams ir Egipto faraonams. Žavėjimasis auksu neišblėsęs ir šiais laikais, tad auksinių Trollbeads karoliukų paklausa laikui bėgant tik auga. Lisai Aagaard nusprendus sukurti pirmąjį karoliuką iš 18 karatų aukso, kolekcijoje jau turėjome 200 sidabrinių karoliukų. Auksinis karoliukas buvo parduotas per pirmą savaitę. Nuo to laiko, auksiniai karoliukai tapo neatsiejama Trolldeads kolekcijos dalimi. 

MEDŽIAGA

Aukso taurumas ir grynumas matuojami karatais. Grynas auksas yra 24 karatų.  Ši medžiaga dažniausiai maišoma su variu, kuris suteikia šiltą auksinės spalvos toną. Visiems mūsų auksiniams karoliukams naudojame 18 karatų auksą, kuris palaiko puikų balansą tarp grynumo ir tvirtumo. Trollbeads apyrankės ir grandinėlės yra pagamintos iš 14 karatų aukso. 

 Gold

AUKSO KAROLIUKŲ GAMYBA

Auksiniai Trollbeads karoliukai yra gaminami tokiu pačiu metodu kaip ir sidabriniai. Dažniausiai naudojamas 3000 metų senumo metodas, naudojant vaško formeles.

Gamybos procesas prasideda nulipdant dizainą iš raudono vaško. Tada sukuriamas eskizas iš gipso. Vėliau aukso granulės kaitinamos ir ištirpinamos mažame indelyje bei išpilamos į gipso eskizą, atsargiai užpildant kiekvieną įlinkimą. Auksui sustingus, gipsas panardinamas į vandenį, kuris suskaldo gipsą ir leidžia lengvai išimti auksinę figurėlę. Kai auksinis karoliukas pilnai atšąla, jis yra nuplaunamas, atnaujinamas ir nupoliruojamas. 

Wax gold

DVISPALVIAI KAROLIUKAI

Karoliukai su sidabru ir 18 karatų auksu yra vadinami dvispalviais. Juos žymime LAA 925 praba, nes praba žymi žemiausios vertės metalą, šiuo atveju - sidabrą. Dvispalvių karoliukų gamyba reikalauja didesnio meistriškumo nei gaminant karoliukus tik iš vieno metalo, todėl jų kaina yra didesnė.

AUKSO IR SIDABRO LAPELIS

Aukso ir sidabro lapeliai yra įkomponuojami stiklinio karoliuko viduje. Šie lapeliai gaminami iš gryno aukso ir sidabro. Kalant arba vyniojant metalą, jo storis sumažinamas iki mažesnio nei 0.001 mm storio, o tai palengvina darbą su dvejais metalais. Šiais lapeliais puošiami stiklo karoliukai.

Mix gold and silver


VISI AUKSO KAROLIUKAI >