VarisTwisted copper bangel on a bead of copper

Sakoma, kad varis buvo vienas pirmųjų metalų, iš kurio buvo gaminami papuošalai. Tai nuostabaus grožio metalas, kuris stiprina sveikatą ir turi galią atkurti kūno ir minčių harmoniją.

Tviskantis varis dar vadinamas meilės metalu. Yra žinoma, kad šis metalas suteikia pozityvumo ir neša sėkmę. Varis padės Jums suprasti ir priimti savo vidinę energiją.

 

MEDŽIAGA

Varis - tai vienas iš 118 cheminių elementų ir palyginus su auksu ar sidabru, Trollbeads šį metalą naudoja gryniausioje jo formoje. Varis yra randamas žemėje, o jo spalvinė gama vyrauja nuo švelniai rausvos ir rusvos, iki tamsiai raudonos. Šiais laikais, didžioji šio metalo dalis yra išgaunama puikiose kasyklose, kuriose randamos rūdys, pilnos vario sulfidų. Rafinuojant šias rūdis yra išgaunamos dailios vario gijos.

Grynas varis yra nuostabios rausvai rudos spalvos ir asocijuojasi su šiltu apkabinimu. Veikiamas oro ir vandens, varis ima oksiduotis ir įvyksta cheminė reakcija, dėl kurios pakinta vario spalva ir jo paviršius tampa žalsvas. Šis procesas vadinamas patinavimu. Kad geriau suprastumėte šį procesą prisiminkite, kaip atrodo „Laisvės“ statula Niujorke. Prieš 25 metus ji spindėjo ryškiai raudona spalva, tačiau dabar ji tapo žalia.

 Copper bangle

VARIO KAROLIUKŲ GAMYBA

Vario karoliukai yra gaminami tokiu pačiu metodu, kaip ir gaminant Sterlingo sidabro ar 18 K aukso karoliukus - naudojant vaško formeles.

Gamybos procesas prasideda nulipdant dizainą iš raudono vaško. Tada sukuriamas eskizas iš gipso. Vėliau vario granulės kaitinamos ir ištirpinamos mažame indelyje. Gauta masė išpilama į gipso eskizą, atsargiai užpildant kiekvieną įlinkimą. Variui sustingus, gipso formelė yra panardinama į vandenį, kur gipsas suskyla ir karoliukas lengvai išimamas. Šiame gamybos etape maža vario skulptūrėlė būna visiškai juoda, todėl vėliau ji yra dedama į rūgšties vonelę, kuri pakeičia juodą spalvą į rožinę. Kai varinis karoliukas pilnai atšąla, jis nupoliruojamas ir galiausiai yra pasiruošęs puošti Jūsų apyrankę.

glass craftsmanship