Cirkonis

""

Kubinis cirkonis yra nuostabus žmogaus pagaminamas brangakmenis. 1970 metais padidėjo deimantų paklausa ir privertė juvelyrikos industriją ieškoti alternatyvų. Kubinis cirkonis buvo išrastas lazerių pramonei, o dėl panašumo į deimantus, 80-ųjų metų pradžioje žmonės pastebėjo jo potencialą juvelyrikoje. Šiais laikais papuošalai yra gaminami iš cirkonio visame pasaulyje. Jie suteikia juvelyrikai deimantų prabangos jausmą ir prieinamą kainą.

MEDŽIAGA

Kubinis cirkonis geriausiai imituoja deimantus ir yra sudarytas iš cirkonio oksido miltelių, magnio bei kalcio. Šis metalas yra truputėlį sunkesnis už deimantus, bet lengvesnis už brangakmenius. Cirkonis gali įgyti deimantui būdingą formą, tačiau jis labiau atspindi spalvas ir nuostabiai spindi.

CIRKONIO KAROLIUKŲ GAMYBA

Mūsų stiklo karoliukai su cirkoniu yra kruopščiai gaminami ir apdirbami rankomis. Ugnyje iki raudonumo įkaitinus stiklą, plonas jo sluoksnis yra dedamas ant šerdelės ir tada cirkonis kruopščiai dėliojamas ant karšto stiklo. Sudėliojus cirkonio akmenėlius, viskas vėl užliejama skaidriu stiklu taip įtvirtinant cirkonį. Naudojant skaidrų stiklą, cirkonis išlieka gerai matomu ir Jūs galite grožėtis, kaip nuostabiai jis žėri saulės šviesoje. Tai suteikia karoliukui gyvybingumo, žaismingumo, prabangos ir visapusiško spindesio.